با امدن پاییز و زمستان و سرد شدن هوا همیشه تضادی آشکار بین شیک پوشی و گرم شدن در هوای بیرون بوجود می اید. پوشیدن لباس های حجیم و پشمالو هم وقت گیر و خسته کننده است و هم میتواند تیپ هر خانم شیک پوشی را به هم بزند. اما چه کنیم در هوای سرد هم شیک باشیم و هم حجم زیادی لباس با خود جا به جا نکنیم ؟

قرار دادن کت و پالتو بر روی شانه

اکثر خانم ها عادت دارند از روی مانتوی خود کت و پالتو بپوشند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید می توانید به جای اینکه پالتوی خود را بپوشید آن را بر روی شانه های خود قرار دهید. قرار دادن پالتو هم استایل شما را جذاب و بینظیر می کند و هم اینکه باعث می شود هر زمان که احساس کردید گرمای هوا به اندازه ای است که دیگر نیازی به پالتو نیست به راحتی بتوانید آن را درآورده و کنار بگذارید.

قرار دادن کت و پالتو بر روی شانه

پوشیدن لباسی به رنگ سفید

یک زمانی اگر در فصل زمستان لباسی پوشیده می شد که به رنگ سفید بود در عرصه مد و فشن یک اشتباه فاحش تلقی می شد ولی امروزه یکی از روش های جذابیت پوشیدن لباس هایی به رنگ سفید است. پوشیدن لباس هایی همچون شال و کلاه و پالتو و دیگر اکسسوری های سفید رنگ باعث می شود که همه خیال کنند لباس های شما گران قیمت است و این یکی از راه های جذاب تر به نظر رسیدن شما می باشد. برای اینکه استایل شما زیباتر دیده شود بهتر است برای تمیز نگه داشتن لباس و کفش سفید خود دقت بسیاری داشته باشید. هرچقدر لباس شما تمیزتر باشد به همان اندازه استایل شما جذاب تر به نظر خواهد رسید.

پوشیدن لباسی به رنگ سفید

پوشیدن کت های جیر

استفاده از کت های جیر مخصوصاً آنهایی که کمی کوتاه هستند در استایل خوب داشتن بسیار موثر است. در مورد کت های کوتاه بهتر است به سراغ مدل هایی که آستر پشمی دارند بروید و به این طریق تیپ خود را ارتقا داده و جذاب تر دیده شوید.

پوشیدن کت های جیر

رازهای شیک پوشی خانم ها

استفاده از کمربند بر روی پالتو

برای اینکه بتوانید زیبایی استایل خود را به همه نشان دهید بهترین کار این است که از یک کمربند بر روی پالتوی خود استفاده کنید. زمانی که از یک کمربند بر روی پالتوی خود استفاده می کنید این کار باعث می شود خط کمر شما بهتر دیده شده و اندام شما کشیده تر و متناسب به نظر برسد. آندسته از افرادی که قد کوتاهی دارند بهتر است از کمربند های باریک تر کمک بگیرند و قد خود را بلند تر از آنچه که هست نشان بدهند بنابراین در استایل خود کمربندهای مناسب را فراموش نکنید. برخی از خانم ها نمی دانند که چه کت هایی را می توانند بی دغدغه در فصل سرد بپوشند. ما چند مدل از این کت ها را معرفی می کنیم تا با انتخابی خوب به استایلی شیک و زیبا دست پیدا کنید.

استفاده از کمربند بر روی پالتو

کت های چرم

اگر به کت چرم علاقه مند هستید ما به شما توصیه می کنیم در این بین به سراغ کت های چرمی که دارای طرح هستند بروید و یکی از آن ها را برای استایل خوب داشتن انتخاب کنید.

کت های چرم

کت جیر موتور سواری

اگر جزو خانم هایی هستید که علاقه چندانی به کت های طرح دار ندارید می توانید از کت های جیر که مخصوص موتورسواران است استفاده کنید. رنگ قهوه ای این کت ها بهترین گزینه برای داشتن یک استایل جذاب می باشد.

کت هایی با طرح شطرنجی

تمامی خانم ها با هر سلیقه ای می توانند برای جذابیت بیشتر از کت ها و پالتوهایی که طرح شطرنجی دارند استفاده کنند. این پالتو ها برای یک استایل کلاسیک بهترین گزینه به شمار می روند.

کت هایی با طرح شطرنجی

کت های یقه خز زنانه

در روزهایی که هوا بسیار سرد است می توانید از کت های زنانه ای که یقه خز دارند استفاده کنید. این کت ها به علت سنگینی ای که دارند حسابی گرم بوده وموجب جذابیت شما خواهد شد.

کت های یقه خز زنانه

 پوشیدن کت های جین

آن دسته از خانم هایی که به دنبال تیپ اسپرت هستند می توانند از کت های جین کمک بگیرند. این کت ها بسیار بادوام تر از سایر کت های زنانه هستند و در تمامی فصول می توان از آنها بهره مند شد.

پوشیدن کاپشن های پفی

یکی از لباس هایی که مناسب هوای سرد بوده و باعث جذابیت شما می شوند کاپشن های پفی یا همان کاپشن های بادی هستند.این کاپشن ها موجب جذابیت خانم ها بوده و برای هوای سرد گزینه بسیار مناسبی به حساب می آیند.